eLit - Viskas nedidelės įmonės apskaitai.

Pradinį eLit paketą sudaro pagrindiniai moduliai, kurie pagreitina bet kokios nedidelės įmonės apskaitą.
Be to apskaitą galima tvarkyti neribotam įvairių įmonių kiekiui.

Priežastys, kodėl reikia pasirinkti eLit

» Patikima ir kokybiška sistema
eLit branduolį sudaro gerai žinoma apskaitos sistema AGNUM. Ji puikiai veikia Windows aplinkoje, o eLit paveldėjo visas gerąsias AGNUM savybes.
» Viskas nedidelės įmonės apskaitai
eLit sudaro moduliai: sąskaityba, sandėlis, ilgalaikis turtas, kasos aparatai, barkodai, duomenų eksportas ir importas. Šitie moduliai pagreitina bet kokios nedidelės įmonės apskaitą. Be to, turint eLit, apskaitą galima tvarkyti neribotam įvairių įmonių kiekiui.
» Paprasta naudoti
eLit yra lengvai suprantama ir patogi dirbti Windows aplinkoje. Čia greitai ir lengvai įvykdysite bet kokią reikiamą operaciją. Detalus aprašymas ir įprasta Windows aplinka padės greitai įvaldyti programą, netgi pradedančiam dirbti kompiuteriu buhalteriui.
» Suderinama su apskaitos sistema AGNUM
Jeigu eLit galimybių pasirodys per mažai, visada bus lengva pereiti prie plačių galimybių apskaitos sistemos AGNUM, kuri turi visą apskaitos kompleksą. Šiuo atveju jums tereiks sumokėti tik kainos skirtumą. (eLit kainą mes išskaičiuosime iš AGNUM kainos). Be to jums nereikės vargti pervedant duomenis iš vienos apskaitos programos į kitą, nes šios dvi programos yra visiškai suderinamos tarpusavyje.
» Duomenų perkėlimas
eLit duomenų Eksporto/Importo modulio pagalba galite lengvai perkelti(nuskaityti) išrašytas sąskaitas į kitą eLit arba AGNUM programą. Modulis taip pat moka įkelti į duomenų bazę banko išrašus, perduoti į banką pavedimus, turi kitas galimybes.
» Netiketai galingas
Naudojant AGNUM branduolį ir 'Klientas-serveris' technologiją eLit greičiu ir patikimumu aplenkia kitas sistemas.
» Laiku patikrintas ir tobulėjantis
Šiuo metu užregistruota keletą šimtų eLit vartotojų. Reguliariai išleidžiamos naujos programos versijos. Nepaisant, kad kai kurios įmonės išauga ir migruoja į AGNUMeLit vartotojų skaičius nemažėja.
» Ir pagaliau tiesiog puiki kaina
Tokių galimybių programa, kaip eLit siūloma už tikrai nedidelę kainą. Tai yra puiki alternatyva ir sudėtingoms bei brangioms, ir nepatikimoms pigioms buhalterinės apskaitos programoms.


  eLit pakuotės ir moduliai Kaina su PVM, Eur
I. Sąskaityba 248,00
II. Sandėlis 248,00
III. Sąskaityba,
Sandėlis
318,00
IV. Sąskaityba,
Sandėlis,
Ilgalaikis turtas (proporcingas ir metų skaičiaus sk. metodai),
Kasos aparatai, barkodai,
Duomenų eksportas, importas
388,00
  Specializuota kasininko darbo vieta
(Tik papildomai prie pilnos eLit versijos)
250,00


Paslaugos Kaina su PVM, Eur
Su prenumerata Be prenumeratos
Konsultavimas Firmos ofise 1 val. 36,30 48,40
Konsultavimas telefonu,
(iki 15 min. per dieną, bendra tvarka)
0,00 NETEIKIAMOS


eLit programos pakuotė
Kompaktinis diskelis (CD) 1 vnt.
Naudojimo instrukcija(įrašoma į CD) Priklausomai nuo
modulių kiekio
eLit programos licencija 1 vnt.
Apsaugos raktas 1 vnt.
 

Persisiusti demo versija Spausti čia

 

 

Atsargų (sandėlių)
Pirkimų, pardavimų
Piniginių atsiskaitymų
Ilgalaikio turto ir nusidėvėjimo
Gamybos
Balanso, pelno ir kitų valdymo ataskaitų
Dokumentų ruošimo ir spausdinimo
Darbo užmokesčio skaičiavimo
Kiti moduliai..

 

Fiksuodamas įmonės veiklą, apskaitininkas ypatingą dėmesį turi skirti nuolatiniams apskaitos darbams. Kaip žinoma, apskaitininkas privalo fiksuoti ūkines operacijas pirminiuose apskaitos dokumentuose, vesti analitinę apskaitą, žymėti ūkines operacijas registravimo žurnale. AGNUM palengvins visų šitų darbų vykdymą. 
Kaip jau minėjome, programa automatiškai naudoja vieną kartą įvestus į kompiuterį klientų ar bankų rekvizitus dokumentų spausdinimuose ir Jūs neturite kartoti jų įvedimo. 
AGNUM pagalba labai paprasta padaryti įrašus operacijų registravimo žurnale. Jeigu yra nustatyta sąskaitos korespondencija (schema), atitinkanti konkrečią operaciją, pvz. prekių priėmimas į sandėlį, išlaidavimas ir kt., programa automatiškai padarys įrašą žurnale, suteiks jam reikiamą numerį, pati nustatys įrašo žurnale datą. Be to, programa neleis pasirinkti buhalterinės sąskaitos numerio, kurio nėra pasirinktame sąskaitų plane. Netyčia įvestą klaidingą įrašą iš karto galima panaikinti arba pakoreguoti. AGNUMleidžia peržiūrėti įrašus jų įvedimo tvarka. 
AGNUM supaprastina analitinę apskaitą, į kurią įeina šie punktai: atsargos, ilgalaikis turtas, skolos įmonei, įmonės skolos atsiskaitymai. Atsargų apskaitos posistemė palaiko tris atsargų apskaitos būdus: FIFO, LIFO ir vidutinių kainų. 
Pasibaigus konkrečiam finansiniam laikotarpiui, AGNUM pagal vartotojo nuorodą gali atlikti visus periodo uždarymo darbus. Programa registruoja sąskaitų uždarančiuosius įrašus, perkelia uždaromo laikotarpio sąskaitų likučius į ateinančio laikotarpio sąskaitas. 
Programa automatiškai suformuoja didžiosios knygos sąskaitas pagal įrašus iš operacijų registravimo žurnalo. 
AGNUM savarankiškai suformuoja balanso ataskaitą, kurioje matosi visų sąskaitų debeto ir kredito likučiai iki Jūsų pasirinktos datos. 
Programa leidžia suformuoti bet kurio laikotarpio finansines ataskaitas, iš kurių galima spręsti apie įmonės veiklą. 
AGNUM suteikia galimybę vesti kelių įmonių apskaitą tuo pačiu kompiuteriu. Ruošdami sistemą darbui konkrečioje įmonėje, kaip pagrindą galima panaudoti kitos įmonės duomenis, pvz. Sąskaitų planą, tik reikia juos nusikopijuoti ir atitinkamai pertvarkyti. 
AGNUM yra labai lanksti sistema. Ją galima pritaikyti tiek mažose, tiek didelėse įmonėse, nes jai neturi įtakos nei apskaitos metodika, nei veiklos pobūdis. 
Naudojant sistemą AGNUM, balansas visada bus išlaikytas, nes visos operacijos atliekamos dvejybinio įrašo principu, t.y. kiekviena ūkinė operacija fiksuojama per du įrašus: į vienos sąskaitos debetą ir kitos sąskaitos kreditą (sudėtiniuose įrašuose vienos sąskaitos debete ir kelių sąskaitų kredite arba atvirkščiai). 
AGNUM kaupia bet kurios dienos įvairių valiutų kursus, todėl leidžia daryti operacijas visomis valiutomis ir gauti operacijos išraišką vietine valiutą. 
Programa leidžia daryti atsargines duomenų kopijas ir jomis naudotis. 
AGNUM leidžia perkelti duomenis apie klientus ir sandėlio atsargas į EXCEL lenteles ir atvirkščiai. Duomenų perkėlimas ši kitų duomenų bazių priklauso nuo jų struktūros. Tam reikia daugiau informacijos apie įkeliamus duomenis. 
Apskaitos duomenis, esančius kompiuteryje, AGNUM apsaugo nuo pašalinių asmenų. Tam tikslui reikia nurodyti programai, kad ji iš norinčio dirbti vartotojo reikalautų slaptažodžio. Be to, slaptažodžio pagalba galima riboti tam tikram darbuotojui prieinamų operacijų skaičių. 
AGNUM sėkmingai dirba tinkle. Jums reikia turėti vieną kompiuterį-serverį, kur yra instaliuojama programa ir per tinklą galėsite pasiekti duomenų bazę iš bet kurios darbinės vietos. Kompiuteriniuose tinkluose duomenims perduoti naudojamas TCP/IP protokolas. Nutolusių darbo vietų duomenų bazės replikuojamos, persiunčiant pakeitimus atliktus abiejose bazėse. Paprastai pakeitimai failo pavidalu persiunčiami internetu (el. paštu). 
Šiuo metu programa dirba su šių kompiuterinių kasos aparatų gamintojais: CASIO, FASY, HBGPOS, OMRON (RF28), DATECS, EURA2000. 
AGNUM turi visas pagrindines ir darbui reikalingas ataskaitas. Be to, naujų ataskaitų sukūrimas yra nesudėtinga operacija. Net jeigu norimos ataskaitos nėra, su eksporto funkcija reikiamus duomenis galima eksportuoti į EXCEL arba WORD programas, kur jau galima formuoti įvairias statistines ataskaitas bei atlikti analizes.

 

Užsisakyti AGNUM bandomają versija Spausti čia 

 

Puslapis kuriamas